niedziela, 3 czerwca 2012

Kolejna porażka młodzików

Niedziela, 03.06.2012 r., stadion OSiR w Solcu Kujawskim
Unia Solec Kujawski - Sparta Janowiec Wlkp. 0:3 (0:0)

W wyraźnym "dołku" znaleźli się nasi młodzicy, którzy doznali trzeciej porażki z rzędu. Tym razem młodzi unici nie sprostali na własnym boisku Sparcie Janowiec - i przegrali mecz trzema bramkami.
  Od samego początku nie brakowało problemów. Z nieznanych przyczyn na mecz nie stawił się żaden z dwójki naszych bramkarzy, w związku z czym w bramce z konieczności musiał stanąć zawodnik z pola. Mimo to w pierwszej połowie zawodnicy Unii osiągnęli wyraźną przewagę. Mieliśmy sporo sytuacji do zdobycia bramki, niestety brakowało skuteczności. Do przerwy 0:0. W drugiej połowie zemściły się niewykorzystane szanse, chociaż należy przyznać, że w tym meczu "pomogliśmy" naszym przeciwnikom trochę za bardzo. Aż dwie z trzech straconych przez nas bramek były samobójcze. Generalnie słabe spotkanie w naszym wykonaniu. Z kolei według naszych gości był to jeden z lepszych meczów Sparty w tym sezonie.