poniedziałek, 7 listopada 2011

Wysoka porażka juniorów starszych w Chwaliszewie

Zjednoczeni Chwaliszewo - Unia Solec Kujawski 7:3 (3:2)
Bramki dla Unii: Wojciech Skalski - 2, Wojciech Jendrzejewski
 Po słabym meczu, kolejnej porażki w tej rundzie doznali nasi juniorzy starsi. Rywale z Chwaliszewa bezlitośnie wykorzystali atut własnego boiska. Mecz zaczął się z godzinnym "poślizgiem", z powodu... spóźnienia się arbitra. W pierwszej połowie trwała "wymiana ciosów". Na pierwszą bramkę gospodarzy Unieczka błyskawicznie odpowiedziała trafieniem Wojciecha Skalskiego. Podobnie było przy stanie 2:1 dla Zjednoczonych - szybko wyrównaliśmy po bramce Wojciecha Jendrzejewskiego. Niestety gospodarze jeszcze w pierwszej połowie po raz trzeci objęli prowadzenie. Do przerwy 3:2 dla Chwaliszewa. W drugiej połowie szybko straciliśmy czwartą  bramkę. Niewiele później po raz ostatni tego dnia udało się nam pokonać bramkarza gospodarzy. Wojciech Skalski, wykorzystał fakt, iż boisko w Chwaliszewie jest dosyć krótkie i z okolic środka posłał piłkę w samo okienko bramki Zjednoczonych. 4:3 dla gospodarzy. Niestety po piątej bramce dla Zjednoczonych nasza gra się posypała. Straciliśmy jeszcze dwa gole i ostatecznie przegraliśmy 7:3.