Zwycięstwo młodzików w Łabiszynie (później walkower dla Noteci)

Noteć Łabiszyn - Unia Solec Kujawski 1:3 (1:0)
Bramki dla Unii: Hubert Mordacz -2, Damian Cegielski

Mecz został zweryfikowany jako walkower 3:0 dla Noteci Łabiszyn

Przedmeczowa rozgrzewka

Od samego początku meczu, nasi zawodnicy uzyskali konkretną przewagę. Stwarzaliśmy sobie dobre sytuacje do zdobycia bramki, niestety nie udało się ich wykorzystać. Najlepsze okazje mieli Igor Jocz i Damian Cegielski, ale piłka po ich strzałach odbijała się od słupka. Co gorsza gospodarze kilka minut przed końcem pierwszej części spotkania przeprowadzili akcję, która dała im prowadzenie. Do przerwy 1:0 dla Noteci.

Prezentacja drużyny.
Gdzie jest piłka ?

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie - ciągle to nasi zawodnicy prowadzili grę, najważniejsze jednak, że odzyskaliśmy skuteczność. Już kilka minut po przerwie Hubert Mordacz wykorzystał rzut wolny podyktowany za faul na naszym zawodniku. Ładny strzał z 16 metrów i 1:1! Dziesięć minut później ten sam zawodnik wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Tym razem Hubert zdobył bramkę po uderzeniu piłki głową. 2:1 dla nas! Z minuty na minutę nasza przewaga rosła. Jej zwieńczeniem była bramka zdobyta przez Damiana Cegielskiego. Nasz zawodnik lobem pokonał bramkarza Noteci. 3:1 dla Unii. Na więcej z naszej strony nie starczyło już czasu. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie.