Pokonali Falę.

Niedziela, 06.11.2011 r., stadion OSiR w Solcu Kujawskim
Unia Solec Kujawski - Fala Świekatowo 2:0 (0:0)
Bramki dla Unii: '50 Patryk Zwierz, '60 Dawid Cichowicz
   Nasi juniorzy młodsi przełamali złą passę i odnieśli zwycięstwo nad gośćmi ze Świekatowa.
Pierwsza połowa meczu bez historii. Nielicznym dobrym akcjom z naszej strony brakowało wykończenia. Goście próbowali kontratakować, ale w bramce bez zarzutu spisywał się Mikołaj Bojda. Do przerwy 0:0.
  Druga połowa była dla nas bardziej szczęśliwa. W 50 minucie meczu Patryk Zwierz wykorzystał zagranie od Łukasza Chmiela i strzałem z 11 metrów pod poprzeczkę pokonał bramkarza gości. 1:0 dla nas. 10 minut później Łukasz Chmiel zaliczył drugą tego dnia asystę. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, główka Dawida Cichowicza i 2:0 dla Unii! Takim też wynikiem zakończył się mecz. Gratulacje dla drużyny! Cieszą trzy punkty! Na wyróżnienie zasłużyli obrońcy: Dawid Cichowicz, Szymon Żelazko, Miłosz Dolny i Patryk Bereza.
 Skład Unii na mecz z Falą: Mikołaj Bojda, Dawid Cichowicz, Miłosz Dolny, Szymon Żelazko, Patryk Bereza, Jakub Kowalski, Bartosz Spaliński, Dawid Batkowski, Łukasz Chmiel, Rafał Jędrzejewski, Patryk Zwierz, Eryk Szefke, Natan Przybylski, Rafał Saderski.
 Następny (ostatni w tej rundzie) mecz juniorów młodszych Unii już jutro - 8 listopada. Naszym przeciwnikiem będzie lider grupy - Chemik Bydgoszcz.