W Łabiszynie bez armat...

Niedziela, 02.10.2011 r. godz. 11:00, stadion Noteci w Łabiszynie
Noteć Łabiszyn - Unia Solec Kujawski 3:1 (1:0)
Bramka dla Unii: '55 Mariusz Szczerba
 Kolejny raz nie pofarciło się naszym juniorom starszym. Dobra, poukładana gra, sporo sytuacji - i porażka która nie odzwierciedla zaangażowania naszych zawodników. Pierwsza połowa z naszą przewagą, niestety bramkę w 35 minucie zdobyli gospodarze. Do przerwy 1:0 dla Noteci. W drugiej połowie przycisnęliśmy, momentami piłkarze Noteci nie potrafili wyjść z własnej połowy. Efektem wyrównująca bramka, którą zdobył Mariusz Szczerba. Kolejne minuty to niestety festiwal niewykorzystanych sytuacji. Do "16-tki" szło dobrze, a później "zabrakło armat". Nie było komu wykończyć dogodnych sytuacji. Kiedy wydawało się, że wreszcie zdobędziemy drugą bramkę, w samej końcówce (88 minuta) nadzialiśmy się na kontrę gospodarzy, niestety kontrę skuteczną. W tym momencie nie było już nic do stracenia. Rzuciliśmy wszystko na jedną szalę, ale nie udało nam się zdobyć bramki. Gospodarze za to, w ostatniej minucie wyprowadzili jeszcze jeden skuteczny kontratak. Niestety przegraliśmy w Łabiszynie 3:1. W naszej drużynie na wyróżnienie zasłużyli Patryk Kowalewski oraz Patryk Błachowicz.