sobota, 1 października 2011

Pewne zwycięstwo juniorów młodszych!

Sobota, 01.10.2011 r., godz. 10:00, stadion "Gromu" w Osiu
Grom Osie - Unia Solec Kujawski 2:5 (1:3)
Bramki dla Unii: '15 Patryk Zwierz, '30 Łukasz Chmiel, '38 Patryk Zwierz, '55 Dawid Batkowski, '65 Łukasz Chmiel
 Mecz zaczął się dla naszej drużyny nieciekawie. Już w 5 minucie, po rozegranym rzucie rożnym straciliśmy bramkę. Całe szczęście szybko przejęliśmy kontrolę nad wydarzeniami na boisku. W 15 minucie bramkę na 1:1 zdobył Patryk Zwierz. Z minuty na minutę przewaga Unieczki była coraz bardziej wyraźna. Jeszcze przed przerwą udało się podwyższyć wynik za sprawą Łukasza Chmiela i ponownie Patryka Zwierza. Do przerwy 3:1 dla nas!
 Niestety w drugiej połowie szybko bramkę kontaktową zdobyli gospodarze. W następnych akcjach Grom dążył do wyrównania, ale nasi zawodnicy bronili się mądrze, a co najważniejsze wyprowadzali skuteczne kontry! W 55 minucie meczu wynik na 4:2 podwyższył Dawid Batkowski. Gospodarze nie zamierzali jednak odpuszczać. Kilka razy pod naszą bramką zrobiło się gorąco. Całe szczęście bardzo dobrze w bramce Unii  spisywał się Rafał Saderski. W 65 minucie meczu decydujący cios wyprowadził Łukasz Chmiel - zdobywając piątą bramkę dla soleckiego zespołu. Zwycięstwo mogło być nawet bardziej okazałe, niemniej nie udało się wykorzystać wielu dogodnych sytuacji.
 Śmiało można napisać, że juniorzy młodsi Unii zapomnieli o wpadce w Dąbrowie Chełmińskiej. Wysokie zwycięstwo na wyjeździe musi cieszyć! Gratulacje dla całej drużyny! Na indywidualne wyróżnienie zasłużyli: wszechstronny Łukasz Chmiel - dwie bramki i dwie asysty, Miłosz Dolny, Jakub Kowalski oraz Marcin Kozłowski.
Następny mecz juniorów młodszych odbędzie się w środę 5 października o godz. 16:15. Przeciwnikiem Unii będzie Wisła Nowe.