środa, 5 października 2011

Unia Rakieta!

Środa, 05.10.2011 r., godz. 16:30, stadion OSiR Solec Kujawski
Unia Solec Kujawski - Wisła Nowe 4:0 (2:0)
Bramki dla Unii: '21 Jakub Kowalski, '32 Łukasz Chmiel, '59 Patryk Zwierz, '65 Bartosz Spaliński
  Kolejne wysokie zwycięstwo naszych juniorów młodszych stało się faktem! Tym razem zawodnicy trenowani przez Krzysztofa Grzegorowskiego odprawili z bagażem czterech bramek Wisłę Nowe.
   Początek meczu wyrównany. Grę w środku boiska prowadzili co prawda goście, ale Unieczka wyprowadzała skuteczne kontry. Pierwszą bramkę dla naszej drużyny (po błędzie bramkarza gości) zdobył w 21 minucie Jakub Kowalski. Po tej bramce nasi juniorzy rozwinęli skrzydła. W przenośni i dosłownie, ponieważ dobrze na skrzydłach grali Dawid Batkowski i Łukasz Chmiel. Właśnie ten drugi zawodnik wykonał w 32 minucie akcję rodem z futbolu... amerykańskiego! Przebiegł z piłką około 40 metrów i umieścił ją w bramce! Do przerwy 2:0 dla Unii.
   Pierwsze minuty drugiej połowy to chaos który wdarł się w poczynania obydwu drużyn. Brakowało celnych podań i składnych akcji.Wszelkie wątpliwości co do zwycięzcy zostały jednak rozwiane w 59 minucie meczu. Wtedy to ładnym strzałem z 16 metrów popisał się Patryk Zwierz. Bramkarz Wisły był bez szans! 3:0 dla Unii! Od tej chwili nasi zawodnicy rządzili już niepodzielnie. Efektem kolejne składne akcje, a przede wszystkim gol na 4:0 zdobyty w 65 minucie przez Bartosza Spalińskiego. Do końca meczu, pomimo pełnego zaangażowania z naszej strony wynik nie uległ już zmianie. Brawa dla drużyny!

Radość po zwycięstwie!

W naszej drużynie na wyróżnienie zasłużył Rafał Jędrzejewski oraz dwójka młodszych zawodników: Eryk Szefke oraz Adam Ziółkowski. Zawodnicy ci nabierają boiskowego doświadczenia  przy swoich starszych kolegach.
  Następny mecz juniorów młodszych Unii odbędzie się w poniedziałek 10.10.2011 r. o godz. 16:15. Naszym rywalem będzie Gwiazda Bydgoszcz.