niedziela, 9 października 2011

Wysoka porażka juniorów starszych

Niedziela, 09.10.2011 r., godz. 10:00, stadion OSiR w Solcu Kujawskim
Unia Solec Kujawski - Zawisza II Bydgoszcz S.A. 0:5 (0:0)
 Wysokiej porażki na własnym boisku doznali nasi juniorzy starsi. W pierwszej połowie spotkanie było w miarę wyrównane. Obydwie drużyny miały swoje sytuacje do zdobycia bramki. Generalnie jednak, bezbramkowy wynik bardziej satysfakcjonował Unię. W drugiej połowie zarysowała się przewaga gości z Bydgoszczy. Ostatnim ostrzeżeniem dla nas była stuprocentowa sytuacja zmarnowana przez Zawiszę, kiedy to rywale próbowali na raty pokonać naszego bramkarza. Niestety niedługo potem straciliśmy pierwszego gola. Od tego momentu worek z bramkami dla Zawiszy się rozwiązał. Nasi goście punktowali nas niemiłosiernie, bezlitośnie wykorzystując nasze błędy. Mogliśmy przegrać jeszcze wyżej. Gwoli sprawiedliwości muszę dodać, że też mieliśmy w drugiej połowie przynajmniej dwie dobre sytuacje do zdobycia bramki. Raz bydgoszczan uratowała poprzeczka, w innej sytuacji dobrze zachował się bramkarz wybijając piłkę na rzut rożny. Zwycięstwo Zawiszy było jednak bezdyskusyjne.

Juniorzy starsi Unii Solec Kujawski (część składu).

Pomimo bardzo niekorzystnego wyniku, po meczu trener oraz część zawodników zgodziła się wykonanie pamiątkowego zdjęcia (powyżej). I za to Wam dziękuję!

Zamieszanie pod polem karnym Zawiszy.

Skład Unii w meczu z Zawiszą: Mikołaj Bojda, Piotr Hajduk, Radosław Piotrowicz, Damian Piotrowicz, Jacek Siedlecki, Michał Staszyński, Wojciech Skalski, Patryk Kowalewski, Paweł Ziółkowski, Maciej Jaśkiewicz, Marcin Lewandowski. Z ławki rezerwowej weszli: Patryk Błachowicz, Jakub Nikodem oraz Mariusz Szczerba.