niedziela, 9 października 2011

Lider był zbyt silny...

Niedziela, 09.10.2011 r., godz. 12:00, stadion OSiR Solec Kujawski
Unia Solec Kujawski - Czarni Nakło 0:4 (0:1)
Na początek może trochę z "innej beczki". Cieszy bardzo, że na mecze naszych młodzików przychodzi stopniowo coraz więcej osób. W dniu dzisiejszym zmagania naszej Unieczki z Czarnymi Nakło oglądało około 50 kibiców (w tym grupa kibiców z Nakła).

Tuż przed meczem.

A teraz już o samym meczu. W pierwszej połowie naszym zawodnikom nie można było odmówić zaangażowania. Nie przestraszyliśmy się lidera, i prowadziliśmy otwartą grę. W miarę upływu czasu goście z Nakła zaczęli jednak wypracowywać sobie przewagę. Zawodnicy Czarnych stworzyli kilka dogodnych sytuacji, w tym sam na sam z bramkarzem, ale przez długi czas nie potrafili zdobyć bramki. Niestety krótko przed przerwą nasi młodzicy nadziali się na kontrę, tym razem skutecznie wykorzystaną przez napastnika rywali. Do przerwy 0:1. W drugiej połowie goście dość szybko zdobyli drugą bramkę. Niestety od tej chwili nasi zawodnicy jakby zwątpili w możliwość osiągnięcia korzystnego rezultatu. Wyraźną przewagę osiągnęli nakielanie zdobywając jeszcze dwie bramki. W tym meczu lider wykazał po prostu swoją wyższość. Na nasze pocieszenie mogę napisać, że to zwycięstwo było dla gości z Nakła najniższe (!) w obecnym sezonie.
Fragment meczu.

Skład Unii: Jakub Krysztofiński, Hubert Mordacz, Michał Pieczka, Szymon Kaźmierczak, Michał Filipiak, Maciej Wojtecki, Wiktor Bąk, Adrian Wojewódzki, Igor Jocz, Damian Cegielski, Jakub Lenser. Na boisku pojawili się również (zmiany lotne): Konrad Kuryłowicz, Dorian Konopa, Filip Kuryłowicz