Niedziela, 16.10.2011 r., godz. 11:00, stadion OSiR Solec Kujawski
Unia Solec Kujawski - Jeziorak Żnin 2:4 (0:3)
Bramki dla Unii: Maciej Wojtecki, Artur Socha

Tuż przed meczem...

Pierwsza połowa meczu mogła przyprawić o ból głowy. Nie byliśmy tak słabi jakby na to wskazywał wynik. Gra była w miarę wyrównana. Niemniej goście kontrowali nas niemiłosiernie. Z naszej strony była jedna dogodna sytuacja do zdobycia bramki, ale nie udało się jej wykorzystać. Do przerwy 0:3. W drugiej połowie postawiliśmy wszystko na jedną kartę. Ruszyliśmy do przodu i... nadzialiśmy się na kolejną skuteczną kontrę gości. Przegrywaliśmy już 0:4. Wiele zespołów w tym momencie już by odpuściło. Ale nie nasi młodzicy! Ambitnie walczyliśmy do samego końca. Pierwszą bramkę dla Unieczki strzałem z dystansu zdobył Maciej Wojtecki. Cisnęliśmy dalej. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, spore zamieszanie w polu karnym i druga bramka dla nas! Strzelcem Artur Socha. Mieliśmy jeszcze sytuację kiedy po strzale naszego piłkarza futbolówka trafiła w spojenie słupka z poprzeczką. Niestety na odrobienie reszty strat nie starczyło już czasu. Nie ma się jednak co załamywać. Brawa za walkę do końca! Wierzę, że w następnych meczach będzie lepiej!