poniedziałek, 10 października 2011

W cieniu Gwiazdy

Poniedziałek, 10.10.2011, godz. 16:15, stadion OSiR Solec Kujawski
Unia Solec Kujawski - Gwiazda Bydgoszcz 0:3 (0:2)
   Wyraźnej porażki na własnym boisku doznali nasi juniorzy młodsi. Od początku spotkania swoje warunki gry dyktowali goście. Efektem bramka zdobyta przez nich już w 2 minucie meczu. Zawodnicy z Bydgoszczy mieli dużą przewagę, a z przewagi tej wynikały liczne sytuacje podbramkowe. Trzeba jednak dodać, że w naszej bramce dobrze spisywał się Mikołaj Bojda. Niestety jeszcze przed przerwą, po błędzie obrony straciliśmy drugiego gola. Z naszej strony dogodną sytuację do zdobycia bramki miał Patryk Zwierz, który nie wykorzystał pojedynku sam na sam z bramkarzem gości. Do przerwy zatem 0:2. W drugiej połowie juniorzy Unieczki zagrali z większym zaangażowaniem. Cóż jednak z tego, skoro Gwiazda była w swojej grze konsekwentna i na nasze nieszczęście skuteczna. W efekcie straciliśmy trzecią bramkę. Nie oznaczało to jednak, że oddaliśmy mecz "za darmo". Mimo przewagi Gwiazdy, do samego końca walczyliśmy o zdobycie bramki honorowej. W ostatniej akcji meczu było nawet blisko, niestety sędzia odgwizdał spalonego.
Porażka porażką, ale zawodnikom należy się szacunek za walkę do końca!
Następny mecz juniorów młodszych w najbliższy weekend w Świeciu. Naszym przeciwnikiem będzie Wda II/Strażak Świecie.