niedziela, 16 października 2011

Z Nakła na tarczy...

Czarni Nakło - Unia Solec Kujawski 5:1 (3:1)
Bramka dla Unii: Wojciech Skalski
 Początek nie zapowiadał niczego złego. Dobrze rozegrana przez naszych zawodników akcja i bramkę dla Unieczki zdobył Wojciech Skalski. 1:0 dla nas! Później jednak szło już coraz gorzej. Jeszcze do przerwy - po kontrach gospodarzy - straciliśmy trzy bramki. W drugiej połowie przez około 25 minut mieliśmy lekką przewagę, ale nie udało się nam zdobyć kolejnych bramek. Co nie udało się nam, udało się nakielanom. Kolejne kontry i kolejne bramki. W sumie porażka 5:1 i jeden ze słabszych oraz brzydszych meczów juniorów starszych w tym sezonie. Osobna sprawa to bardzo ostra, momentami brutalna gra naszych rywali. Przynajmniej czterech naszych zawodników zostało w tym meczu kontuzjowanych.
 Nadszedł więc teraz czas na "lizanie ran". Następny mecz juniorów starszych Unieczki już w najbliższy weekend. Naszym przeciwnikiem będzie Pomorzanin Serock.