niedziela, 27 maja 2012

Wysoka porażka młodzików w Żninie

Niedziela, 27.05.2012 r., godz. 10:00, stadion w Żninie
Jeziorak Żnin - Unia Solec Kujawski 5:0 (3:0)

Drugiej wysokiej porażki z rzędu doznali młodzicy naszej Unieczki. Tym razem młodzi solecczanie nie sprostali w Żninie Jeziorakowi i przegrali 5:0. Mecz rozpoczął się dla nas fatalnie. Już pierwsza akcja spotkania przyniosła bramkę dla gospodarzy. W 10 minucie niefrasobliwość ze strony obrony i bramkarza sprawiła, że Jeziorak zdobył drugiego gola. Dwie szybko strzelone bramki jakby uspokoiły gospodarzy. Gra się wyrównała, niestety nasza drużyna nie potrafiła stworzyć żadnej groźnej sytuacji podbramkowej. Jeszcze przed przerwą zawodnicy ze Żnina wyprowadzili skuteczną kontrę, i podwyższyli prowadzenie na 3:0. Taki wynik utrzymał się do przerwy.
   W drugiej połowie nie zaszły niestety większe zmiany na lepsze. Niby spotkanie było całkiem wyrównane, ale z naszej strony brakowało groźnych sytuacji do zdobycia choćby honorowego trafienia. Jeziorak natomiast zdobywał kolejne bramki. W sumie spotkanie zakończyło się pięciobramkowym zwycięstwem gospodarzy.
   Głowy do góry młodzi Unici! Za wami dwa najtrudniejsze spotkania w rundzie, w następnych na pewno będzie lepiej!