Do końca o honor

Niedziela, 30.10.2011 r.
WKS Zawisza II Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski 3:1 (2:0)
Bramka dla Unii: '69 Patryk Zwierz
  Po raz kolejny nasi juniorzy młodsi "zaspali" na samym początku spotkania. W 10 minucie meczu w Bydgoszczy było już 2:0 dla gospodarzy. Drużyna Zawiszy górowała nad nami w każdym elemencie gry. Gdyby nie nasz bramkarz - Rafał Saderski mogliśmy przegrywać wyżej. Unieczkę stać było w pierwszej połowie na kilka niezłych akcji, wszystkie strzały bez problemu wyłapał jednak bramkarz gospodarzy. Do przerwy 2:0 dla Zawiszy. Po przerwie zagraliśmy odważniej i agresywniej. W 55 minucie nadzialiśmy się jednak na skuteczną kontrę bydgoszczan. Zatem 3:0 dla gospodarzy. Nie podłamało to jednak naszych zawodników. Walczyliśmy o honorowe trafienie i udało się! W 69 minucie meczu Patryk Zwierz wykorzystał sytuację sam na sam i zmniejszył rozmiary naszej porażki. W 75 minucie ten sam zawodnik miał drugą dogodną sytuację do zdobycia bramki, jednak piłka po jego strzale minimalnie minęła słupek bramki bydgoszczan. Kilka razy bramkarza Zawiszy strzałami z dystansu niepokoił Rafał Jędrzejewski. Mimo to wynik nie uległ już zmianie. Rywal z Bydgoszczy zwyciężył zasłużenie, warto jednak podkreślić wolę walki wśród naszych zawodników i to do samego końca.