poniedziałek, 31 października 2011

Te ostatnie minuty...

Szubinianka Szubin - Unia Solec Kujawski 3:1 (0:0)
Bramka dla Unii: '66 Wojciech Skalski
   Pierwsza połowa meczu w Szubinie rozgrywana była raczej pod dyktando naszych juniorów starszych. Z osiągniętej przewagi niewiele jednak wynikało - znowu szwankowała skuteczność. Na bramki trzeba było poczekać do drugiej połowy. Kilka minut po przerwie ładna akcja naszej drużyny - wyborne dośrodkowanie Macieja Jaśkiewicza i Paweł Ziółkowski świetnym strzałem posłał piłkę w samo okienko bramki gospodarzy... Niestety sędzia dopatrzył się spalonego. W odpowiedzi w 65 minucie akcja Szubinianki i 1:0 dla naszych rywali. Odpowiedź Unieczki natychmiastowa - minutę później wyrównującą bramkę zdobył Wojciech Skalski. W następnych akcjach nasi zawodnicy starali się zdobyć zwycięską bramkę. Niestety w ostatnich fragmentach meczu - konkretnie w 88 i 90 minucie nadzialiśmy się na skuteczne kontry gospodarzy... Koniec meczu i 3:1 dla Szubinianki. Szkoda, że nie udało się wywalczyć chociaż punktu.