środa, 28 września 2011

Horror w ostatnich minutach

Środa, 28.09.2011 r., godz. 16:45, stadion w Dąbrowie Chełmińskiej
LKS Dąbrowa Chełmińska - Unia Solec Kujawski 2:2 (0:0)
Bramki dla Unii: '55 Dawid Batkowski, '65 Patryk Zwierz, bramki dla gości padły w '78 i '80 minucie meczu
   Dramatyczna końcówka w zaległym meczu juniorów młodszych Unii sprawiła, że mecz w Dąbrowie Chełmińskiej zakończył się podziałem punktów. Pierwsza połowa mimo naszej przewagi nie przyniosła żadnych bramek. Za to w drugiej połowie celnych strzałów nie brakowało. Najpierw Dawid Batkowski a następnie Patryk Zwierz pokonali bramkarza gości, dając Unii dwubramkową przewagę. Piłkarze trenowani przez Krzysztofa Grzegorowskiego kontrolowali przebieg meczu i przez cały czas byli stroną dominującą. Dramat rozpoczął się w 78 minucie, czyli dwie minuty przed końcem meczu, kiedy sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy. Zawodnicy z Dąbrowy nie zmarnowali okazji i zdobyli bramkę kontaktową. W ostatniej - 80 minucie meczu gospodarze wywalczyli rzut wolny w pobliżu naszej bramki. Niestety ta ostatnia sytuacja w meczu przyniosła naszym rywalom gola. Koniec meczu i 2:2. Szkoda straconych punktów, gdyż przeciwnik stworzył w tym meczu tylko dwie sytuacje do zdobycia bramki i obydwie wykorzystał.
   Z drugiej strony trener wyróżnił za grę cały zespół i podkreślił, że gra juniorów młodszych jest coraz bardziej poukładana. Podsumowując można napisać, że cieszy gra, ale nie wynik.
Juniorzy młodsi pojechali do Dąbrowy Chełmińskiej w następującym składzie: Dawid Batkowski, Patryk Bereza, Łukasz Chmiel, Dawid Cichowicz (kpt), Miłosz Dolny, Filip Dolny, Rafał Jędrzejewski, Jakub Kowalski, Marcin Kozłowski, Kacper Florczak, Natan Przybylski, Bartosz Spaliński, Rafał Saderski, Eryk Szefke, Patryk Zwierz, Szymon Żelazko, Adam Ziółkowski.
Następny mecz juniorzy młodsi rozegrają w sobotę 1 października w Osiu, gdzie naszym przeciwnikiem będzie miejscowy Grom. Początek meczu o godz. 10:00.