środa, 28 września 2011

Unia wiceliderem

Środa, 28.09.2011 r., godz. 16:00, stadion OSiR Solec Kujawski
Unia Solec Kujawski - Start Radziejów 4:1 (1:1)
Bramki dla Unii: '18 Sebastian Mędlewski, '51 Szymon Raczyński, '70 Sebastian Mędlewski, '86' Wojciech Jendrzejewski, bramka dla Startu padła w 26 minucie meczu.
 Piłkarze naszej Unieczki odnieśli najwyższe zwycięstwo w bieżącym sezonie, pokonując w zaległym meczu VII kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej Start Radziejów 4:1. Goście z Radziejowa do przerwy utrzymywali korzystny wynik. Na szczęście w drugiej połowie udało się rozstrzygnąć mecz na naszą korzyść. Mieliśmy częściowo ułatwione zadanie, gdyż na około kwadrans przed końcem meczu jeden z zawodników Startu otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Jak dla mnie to szczególnie cieszy bramka jaką zdobył młodzieżowiec - Wojciech Jendrzejewski. Tak trzymać!
Dzięki temu zwycięstwu Unia awansowała na drugie miejsce w tabeli. Strata Unieczki do lidera z Mogilna wynosi na dzisiaj dwa punkty.
Skład Unii: Mateusz Skibiński, Michał Osiński, Rober Frasz, Marcin Grzelak, Mateusz Poczwardowski, Daniel Błaszczak ('50 Krzysztof Szkaradek), Jarosław Jaworski, Sebastian Mędlewski, Szymon Raczyński ('80 Adam Kacprzak), Adam Szal ('76 Wojciech Jendrzejewski), Michał Kacprzak ('50 Michał Murach).