Coraz gorzej...

27.08.2011 r., sobota, godz. 17.00, stadion OSiR Solec Kujawski przy ul. Sportowej,
IV kolejka IV ligi kujawsko-pomorskiej
Unia Solec Kujawski - Legia Chełmża 1:2 (1:1)
Bramka dla Unii: '44 Marcin Grzelak, bramki dla Legii: '8 Łukasz Smolarz, '87 Daniel Stolkowski.
      Przyznam szczerze, że trudno znaleźć mi jakieś pozytywy patrząc na powyższy wynik. Mógłbym napisać coś w stylu: "po emocjonującym meczu w którym nie brakowało walki, okazaliśmy się minimalnie gorsi". Napiszę jednak co innego. Pierwsza sprawa - w ogóle nie wyciągamy wniosków. Mam dziwne wrażenie, jakbym już gdzieś czytał w tym sezonie, że mieliśmy przewagę, że nie wykorzystujemy dogodnych sytuacji, i zostaliśmy za to skarceni. Druga sprawa to koncentracja w ostatnich minutach. Na cztery kolejki - trzy razy traciliśmy już bramki po 80 minucie meczu. Nie muszę chyba dodawać, jak "kosztowne" były to bramki.
      Ale dosyć tego "płaczu". Koncentracja i jeszcze raz koncentracja i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej. Teraz czekają nas dwa wyjazdy pod rząd. Najpierw do Lubania, a potem do Złotorii.
       Po czterech rozegranych kolejkach na czele IV ligi Flisak Złotoria, Pogoń Mogilno i Grom Osie. Wszystkie te drużyny zdobyły po 9 punktów. Nasza unieczka z dorobkiem 7 punktów i dodatnim bilansem bramkowym 5:4 spadła na 5 pozycję.
       Skład Unii: Paweł Ciesłowski, Jordan Bednarek ('46 Daniel Błaszczak), Robert Frasz, Marcin Grzelak, Jarosław Jaworski ('64 Adam Szal), Adam Kacprzak, Wojciech Kubas ('85 Sławomir Winiecki), Sebastian Mędlewski ('82 Maciej Kowalczyk), Michał Murach, Mateusz Poczwardowski, Szymon Raczyński.
       Żółte karki: Mateusz Poczwardowski, Szymon Raczyński, Michał Murach.