poniedziałek, 25 czerwca 2012

Ostatni mecz juniorów młodszych w rundzie wiosennej

Unia Solec Kujawski - Chemik Bydgoszcz 0:3 (0:1)

Cały mecz przebiegał pod dyktando gości. Zawodnicy z Bydgoszczy lepiej rozgrywali swoje akcje i nie mieli słabych punktów w zespole. Pierwsza bramka dla Chemika padła w 20 minucie meczu. Z naszej strony stwarzaliśmy zagrożenie tylko po wyprowadzonych kontrach. Szanse do zdobycia bramki dla Unii mieli Łukasz Jędrasik i Bartosz Spaliński - niestety zabrakło skuteczności. Do przerwy 0:1. Druga połowa nieco lepsza w wykonaniu solecczan - niemniej Chemik w pełni kontrolował sytuację. W 50 minucie meczu kontuzji doznał zawodnik Unii - Miłosz Dolny. Dziesięć minut później bydgoszczanie podwyższyli prowadzenie. W 65 minucie meczu kolejna akcja Chemika, która zakończyła się zdobyciem trzeciej bramki. Taki wynik utrzymał się do końca spotkania.