niedziela, 23 października 2011

Czarna seria juniorów starszych

Niedziela, 23.10.2011 r. godz.11:00, Stadion OSiR Solec Kujawski
Unia Solec Kujawski - Pomorzanin Serock 0:2 (0:1)
  Piątej porażki z rzędu doznała drużyna naszych juniorów starszych. Tym razem na własnym boisku nie sprostaliśmy Pomorzaninowi Serock. Nie powinniśmy jednak tego meczu przegrać! W skali całego spotkania byliśmy stroną przeważającą. Mieliśmy dobre sytuacje do zdobycia bramki. Nie było jednak komu tych sytuacji wykończyć... Goście nastawili się na grę z kontry. Pierwszy udany wypad gości z Serocka miał miejsce w 20 minucie. Od razu 0:1. Taki wynik utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie mimo zaangażowania z naszej strony, nie udało się nam zdobyć bramki. Udało się za to gościom, którzy po jednej z kontr wywalczyli rzut wolny. Rzut wolny został niestety zamieniony na bramkę. 0:2. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie...
  Następnym rywalem naszych juniorów starszych będzie Szubinianka Szubin.