Podział punktów w Złotorii

10.09.2011 r., sobota, godz. 17:00, stadion w Złotorii
VI kolejka IV ligi kujawsko-pomorskiej
Flisak Złotoria - Unia Solec Kujawski 0:0
     Niestety nasi piłkarze powrócili ze Złotorii bez zwycięstwa. Pierwsza połowa pojedynku charakteryzowała się dobrym tempem z obu stron, niestety zabrakło dogodnych sytuacji, po których Unia mogłaby objąć prowadzenie. W drugiej połowie obydwie drużyny mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W naszej ekipie okazji do zdobycia bramki nie wykorzystali Szymon Raczyński i Adam Szal. Niestety, ponownie zrobiło się nerwowo pod koniec meczu. Ostatnie 10 minut to wyraźna przewaga Flisaka, i tylko nieskuteczności zawodników gospodarzy oraz szczęśliwym interwencjom Mateusza Skibińskiego zawdzięczamy to, że nie ponieśliśmy drugiej w tym sezonie porażki. Odnieśliśmy za to drugi remis "dzięki" któremu nasza strata do lidera IV ligi - Pogoni Mogilno urosła do 4 punktów. W drużynie Unii na wyróżnienie oprócz bramkarza - Skibńskiego, zasłużył Robert Frasz.
          Po sześciu rozegranych meczach nasza Unieczka zajmuje trzecie miejsce w tabeli IV ligi kujawsko-pomorskiej. Dorobek Unii to 11 punktów oraz dodatni bilans bramkowy 6:4.