Juniorzy starsi grają do końca!

18.09.2011 r., niedziela
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Unia Solec Kujawski 2:3 (2:1)
Bramki dla Unii: Maciej Jaśkiewicz - 2, Wojciech Skalski - 1
    Po emocjonującym meczu i po walce samego końca juniorzy starsi naszej Unieczki odnieśli zwycięstwo w Brzyskorzystewku! Początek meczu należał do naszej drużyny czego efektem była bramka zdobyta przez Macieja Jaśkiewicza. Następnie przewagę osiągneli gospodarze, i niestety dla nas zdołali tę przewagę udokumentować dwiema bramkami. Do przerwy 2:1 dla Brzysko-Rolu. Po przerwie piłkarze trenowani przez p. Andrzeja Cegielskiego wzięli się ostro do pracy. Wyrównującą bramkę dla Unii zdobył ponownie Jaśkiewicz. Później gra mocno się zaostrzyła. Nasi juniorzy otrzymali w drugiej połowie dwie czerwone kartki i musieli kończyć mecz w dziewięciu. Jak już jednak napisałem na samym początku juniorzy starsi grają do końca. W 90 minucie meczu zwycięską bramkę dla Unii zdobył Wojciech Skalski. Koniec meczu i 3:2 dla nas!
Szacunek za walkę do końca!
Następny mecz juniorów starszych Unii odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 10.00 na stadionie OSiR-u w Solcu Kujawskim. Naszym rywalem będzie GLZS Sadki.